درس زمین شناسی نهایی فقط برای نظام آموزشی قبل به صورت نهایی برگزار می شود

مشاور مجموعه سلام مدرسه : متاسفانه توسط برخی از مشاورین کنکور و مشاوران رسمی مدارس به اشتباه به متقاضیان شرکت در امتحانات نهایی، ترمیم نمره و ایجاد سابقه که دارای دیپلم نظام جدید پایه دوازدهم ۶-۳-۳ هستند گفته شده که باید درس زمین شناسی پایه یازدهم مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ را به صورت نهایی ثبت نام و شرکت کنند.

به همین دلیل مجددا به اطلاع دانش آموزان و داوطلبان آزاد گرامی می رساند که درس زمین شناسی پایه یازدهم که به صورت نهایی برگزار می شود صرفاً مختص متقاضیان ترمیم نمره و ایجاد سابقه که دیپلم و پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی دارند می باشد.

درس زمین شناسی نهایی فقط برای نظام آموزشی قبل به صورت نهایی برگزار می شود
درس زمین شناسی نهایی فقط برای نظام آموزشی قبل به صورت نهایی برگزار می شود

در خصوص دستورالعمل اجرائی نحوه ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره دروس نهائی دوره دوم متوسطه شایسته است مدیران محترم مدارس یک مرتبه مفاد بخشنامه مذکور را در شوراء مدرسه با حضور همه اعضاء، به طور دقیق مورد بررسی و تبیین قرار دهند.
ضمناً در خصوص دانش آموزان شاخه های کاردانش و فنی و حرفه ای متقاضی شرکت در کنکور سراسری گروه آزمایشی هنر، کد دروس به شرح ذیل می باشد:

کد درسنام درسکد کتابعنوان کتابرشته
۱۲۰۱۱تعلیمات دینی (۳) (دینی، اخلاق و قرآن)۱۱۲۲۰۴ دین و زندگی (۳)مشترک بین رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی شاخه نظری و کلیه رشته های شاخه های کاردانش و فنی و حرفه ای
۱۲۰۳۱زبان فارسی و نگارش (۳)۲۱۲۱۱۶فارسی و نگارش (۳)مشترک بین کلیه رشته های شاخه های کاردانش و فنی و حرفه ای
۱۲۰۲۲عربی، زبان قرآن (۳)۲۱۲۱۱۱عربی، زبان قرآن (۳)مشترک بین کلیه رشته های شاخه های کاردانش و فنی و حرفه ای
۱۲۰۸۱زبان خارجی (۳)۱۱۲۲۳۰انگلیسی (۳)مشترک بین کلیه رشته های شاخه نظری
۱۲۱۲۱سلامت و بهداشت۱۱۲۲۶۸سلامت و بهداشتمشترک بین کلیه رشته های شاخه های نظری، کاردانش و فنی و حرفه ای

توجه:

۱- برای آزمون نهایی از دروس زبان فارسی و نگارش (۳) و عربی، زبان قرآن (۳) شاخه کاردانش و فنی و حرفه ای (متقاضیان ایجاد سابقه کنکور سراسری گروه آزمایشی هنر)، برگه و محتوای سؤال امتحانی متفاوت از شاخه نظری طراحی خواهد شد.
۲- آزمون درس زمین شناسی پایه یازدهم روز ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ مختص دانش آموزان متقاضی ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره دارای دیپلم و پیش دانشگاهی نظام آموزشی سالی واحدی و ترمی واحدی می باشد.

کد درسنام درسکد کتابعنوان کتابرشته
۱۱۱۵۱زمین شناسی۱۱۱۲۳۷زمین شناسیمشترک بین رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی شاخه نظری

۳- تسلط مدیر و معاونین مدرسه به سایر مفاد بخشنامه مذکور و بخشنامه ۴۶۰/۴۸۹-۱۴۰۱/۱۲/۲۸ برگزاری امتحانات نهایی و علی الخصوص نمون برگ های پیوست این دو بخشنامه لازم و ضروری است.

فرزانه بابائی

معلم و کارشناس حوزه آموزش و پرورش * کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران * مترجم و مؤلف کتاب فیزیک محاسباتی * مدرس دانشگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا