تازه ترین هاترمیم معدلترمیم نمرهکنکور

ترمیم معدل یا ترمیم نمرات و قوانین جدید کنکور سراسری (درحال آپدیت)

ترمیم سوابق تحصیلی برای 40 درصد تاثیر قطعی در کنکور

یکی از داغ ترین بحثهای این روزا مساله ترمیم نمره یا ترمیم معدل برای دستیابی به ۴۰ درصد تاثیر قطعی در کنکور سراسری هستش!

سوالات خودتون رو در بخش نظرات همین پست با مشاورین مجموعه سلام مدرسه در میان بگذارید …

نکته مهمی که مشاورین مجموعه سلام مدرسه را با سایرین متمایز می کنه اینه که تمامی همکاران ما شاغلین رسمی آموزش و پرورش هستند و تسلط کاملی بر قوانین، مقررات، آیین نامه ها و تمامی فرآیندهای مربوط به مسایل آموزش از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم و راهی شدن به دانشگاه از طریق موفقیت در کنکور دارند.

متاسفانه عزیزانی که خارج از سیستم های رسمی اقدام به راه اندازی سایت و صفحات مجازی می کنند و خودشون رو مشاور برتر و… معرفی می کنند اطلاعات دقیق از آیین نامه ندارند چرا که منبع اطلاعات اونها ما هستیم و به دلیل منتشر شدن غیر مستقیم قوانین، معمولا اطلاعات ناقص یا اشتباه به دانش آموزان و متقاضیان کنکور ارایه می دهند!

اطلاعیه های زیادی از طریق مراکز مختلف مشاوره ای، سایت ها و حتی اخبار صدا و سیما و سازمان سنجش منتشر شده ولی مساله ای که هست راه افتادن فرآیند ترمیم نمره منوط به اقدام توسط آموزش و پرورش هست! اما مساله چیه ….

 

 

 

شایان ذکر است که مجموعه سلام مدرسه هر ساله فقط برای ۶۰ نفر از متقاضیان کنکور سراسری بسته مشاوره ویژه در نظر گرفته، پس همین حالا با شماره ۰۹۳۶۱۴۱۵۶۱۶ جهت آشنایی با این پروژه، رزرو مشاوره رایگان و خبر از ظرفیت های باقی مانده تماس حاصل فرمایید.

یکی دیگر از اقدام هایی که توسط مجموعه سلام مدرسه انجام شده، تهیه تمامی سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم برای رشته های مختلف بوده که برای موفقیت در امتحان ترمیم معدل یا همون ترمیم نمره برای کسب ۴۰ درصد تاثیر قطعی در کنکور میتونه کمک بسزایی باشه؛ شما می توانید بسته های ترمیم معدل رو از طریق لینک های زیر تهیه کنید :

بسته ترمیم نمرات و ترمیم معدل رشته ریاضی کنکور سراسری – کد۱۵۰۰۰

بسته ترمیم نمرات و ترمیم معدل رشته تجربی کنکور سراسری – کد۱۶۰۰۰

بسته ترمیم نمرات و ترمیم معدل رشته انسانی کنکور سراسری – کد۱۷۰۰۰

بسته ترمیم نمرات و ترمیم معدل رشته معارف اسلامی کنکور سراسری – کد۱۸۰۰۰

 

فرزانه بابائی

معلم و کارشناس حوزه آموزش و پرورش * کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران * مترجم و مؤلف کتاب فیزیک محاسباتی * مدرس دانشگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا