تازه ترین هانرم افزارنرم افزار توصیفی راهنمایی دانا

دانلود نگارش ۲۴.۹ دانا و ۱۵٫۹ پیش دانشگاهی

Download Dana App 24.9

رفع خطای دریافت اطلاعات از سناد در مدارس داوطلب آزاد

 

روند دریافت نگارش و اقدامات لازم:

۱-طبق روال همیشگی قبل از هر کاری، از طریق DanaHelper پشتیبان گیری کنید.

۲-نگارش جدید را دریافت کنید.

۳-همیشه قبل از ورود به برنامه اصلی Dana تیک مربوط به گزینه "در هنگام ورود به سیستم اصلاح حروف و سایر روتین های اصلاحیه سوابق انجام شوند" را بزنید. (در صورتی که با خطا مواجه شدید از زدن تیک اصلاح روتین خودداری نمایید.)

۴-پس از ورود به برنامه : از منوی دریافت جداول و راهنمای سیستم، "اصلاح حروف و نام درس" و "به روزآوری پایگاه" را انجام دهید – سپس از منوی نقل و انتقال اطلاعات، گزینه "اصلاح اتوماتیک و ضعیت دانش آموزان ترک تحصیل اخراج و ضمن سال رفته قبل از ارسال به سیستم متمرکز" را بزنید.

۵- از برنامه خارج شوید.

۶-مجددا وارد برنامه شوید و از منوی سازماندهی و ثبت نام، وارد بخش "دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس و رشته از سامانه سناد" شوید و به ترتیب یک بار روی گزینه "دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد" و یک بار روی گزینه "بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا" کلیک کنید.(در صورتی که هنگام "دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد" با خطا مواجه شدید فقط گزینه "بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا" را اجرا نمایید.  .)

برای دانلود می توانید روی آیکون زیر کلیک کنید:(اکیدا پیشنهاد می کنم برای دریافت نگارش جدید از هلپر دانا استفاده  کنید.)

دانلود نگارش ۲۴.۹ دانا

فرزانه بابائی

معلم و کارشناس حوزه آموزش و پرورش * کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران * مترجم و مؤلف کتاب فیزیک محاسباتی * مدرس دانشگاه

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام ویندوز لبتابم ۱۰ است دانا اجرا میشه ولی هلپرش نه به وقتی هم دانا را باز می کنم و جزییات را وارد می کنم می گه هلپر را اجرا کنید وقتی روی هلپر میزنیم می نویسه دانا نصب نشده است

    1. با سلام و احترام؛
      توجه داشته باشید که نرم افزارهای دانش آموزی شرکت پژوهش حداکثر برای ویندوز ۷ – ۳۲ بیتی بهینه سازی شده.
      البته با ترفندهایی میشه دانا، راهنمایی، توصیفی و دیپسالی را روی سیستم X64 ویندوزهای ۷ به بالا نیز نصب و استفاده نمود. (ولی با هلپر دیپسالی و گزارش گیری در برنامه توصیفی و علی الخصوص نصب sql server به مشکل خواهید خورد. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا